SEPETİM

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

GENEL ŞARTLAR
Web sitemizde yayınlanan ürünlerin resimleri ve tanıtım yazıları, kullanılan logolar ,web tasarımı, ürün kodlama ve telif hakları NITROCHEM a ve  temsil ettiği veya teknik destek aldığı kuruluşlara aittir.

Sitede yayında bulunan ürün resim ve açıklamaları sadece bilgi edinmek içindir.Hiçbir şekilde  kopyalanamaz. Kesinlikle ticari amaçla kullanılamaz.


GARANTİ ŞARTLARI :

NITROCHEM da satılan ürünlerin tamamı www.NITROCHEM.com güvencesindedir. Hatalı ürün tarafımızdan onaylandıktan sonra yenisi ile değiştirilecek veya ürüne ödenmiş olan bedel müşteriye iade edilecektir. Garantili ürünlerde garanti koşulları geçerli olacaktır. NİTROCHEM markası altında satılmakta olan diğer marka ürünlerde çıkabilecek sorunlar üretici firma tarafından onaylandıktan sonra aynı tutarda yeni ürün ile takas veya ödenen ücretin iadesi işlemleri geçerlilik kazanacaktır.


İADE İŞLEMLERİ :

 
NİTROCHEM bütün ürünlerini kurumsal yapıya ulaşmış firmalardan temin etmektedir. Müşterinin aldığı ürünlerde çıkacak olası sorun veya kusurlar NITROCHEM tarafından incelendikten sonra ürünün yenisi  müşteriye teslim edilecek, istenirse ürünün bedeli iade edilecektir. NİTROCHEM gerek gördüğü takdirde hatalı ürünü üreticiye incelenmesi için gönderecektir. Üretici firma onay verdiği takdirde ürün yenisi ile değiştirilecek yada ürüne ödenmiş olan bedel iade edilecektir. Müşteri, ürünü ,onayımızdan sonra  garanti belgesi ,faturası dahil tüm evrakları ile orijinal ambalajında  NITROCHEM  göndermelidir. NITROCHEM gönderilecek olan tüm ürünlerin İstanbul içi  sevkiyat masrafları Müşteri’ye aittir. Seçilecek nakliye firmasının takip edilebilir olması önemlidir.


İADE ŞARTLARI : 

NITROCHEM olarak almış olduğunuz ürünlerden en iyi performansı almanızı bekleriz. Ancak almış olduğunuz üründe herhangi bir kusur olduğu takdirde aşağıda belirtilmiş olan iade şartlarının uygulanması gerekmektedir.

Almış olduğunuz üründe, ürün kaynaklı hata var ise; ürünü; orijinal ambalajında ve gönderim kutusunda ,garanti belgesi ,fatura ,tüm evrakları  olmak kaydı ile iade edebilirsiniz.

Belirtilmiş olan kusurlar firmamız tarafından onaylandıktan sonra ürünün birebir değişimi yapılacak ya da ürün bedeli iade edilecektir.

Ürünlerimiz güvenli bir şekilde paketlendikten sonra kargo şirketine teslim edilir. Kargo firması kaynaklı hatalardan dolayı ürüne gelebilcek zararlardan kargo firması sorumlu tutulur.


SİPARİŞ İPTALİ : Siparişinizi ,siparişlerim sayfasından aynı gün içinde iptal edebilirsiniz.Online sipariş iptal etme işlemi siparişiniz kargoya verildi ise yapılamaz.


NASIL İADE EDİLİR : ?

e-mail  göndermiş olduğumuz sipariş onay formunda belirtilmiş  Sipariş no.sunu belirterek üründe bulunan kusuru açıklayıcı bir e-mail yazmanız yada bize telefon veya faks ile ulaşmanız gerekmektedir.
İade takibi sipariş numaranızla yapılacak olup,ürünü orijinal ambalajında, garanti belgesi ,faturası  (Faturanın bütün süretleri kesinlikle olmalıdır.)ve ürüne ait dökümanlarla birlikte paketleyip 1 hafta içinde aşağıdaki adrese  göndermeniz gerekmektedir. 1 Haftayı geçen siparişlerin iadesi yapılmaz.

İSTANBUL DERİ OSB YAN SANAYİ SİTESİ 15.BLOK İSTİF SK NO 48 TUZLA İSTANBUL
Tel:+90 0216 591 05 54(pbx)
E-mail: info@nitrochem.com.tr+90216 591 05 54
Telefon
+90216 591 05 54